Sport Hotel Mumlava

Sport Hotel Mumlava je typický horský hotel, nacházející se v nádherné zalesněné části obce Harrachov. Díky své vynikající poloze je ideálním místem pro všechny milovníky přírody, turistiky, letních i zimních sportů a zejména pak pro školní skupinové pobyty dětí v přírodě.

Město Harrachov je významné horské letovisko v Krkonoších, rozkládající se v údolí říčky Mumlavy.

Ubytování

Nabízíme příjemné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a dále v pokojích apartmánového typu se čtyřmi, pěti a osmi lůžky. K dispozici je rovněž prostorná lyžárna s možností úschovy sportovního vybavení (lyže, kola apod.).

Restaurace

Zakládáme si na domácí kuchyni a kvalitních ingrediencích. Bohatá bufetová snídaně je součástí ceny ubytování. Dále nabízíme svým klientům polopenzi či plnou penzi.

Sportovní zázemí

Všechny sporty jsou od nás na dosah - běžkařská magistrála za hotelem, na sjezdovku co by kamenem dohodil. Atletické vybavení máme k zapůjčení, pořádáme kruhové tréninky, sportovní pobyty pro rodiny s dětmi a organizujeme sportovní kurzy. Nabízíme vlastní instruktory a jsme schopni připravit vám jakékoli sportovní balíčky na míru.


Sport Hotel Mumlava v Harrachově hodnocení