Dětská flotilová plavba 2022

25.06.2021

Flotilová plavba pro malé námořníky plná dobrodružství, her a pirátských výprav! Bohatý program je pro děti všech věkových kategorií. Část dne se o děti starají instruktoři a rodiče si užívají zaslouženého odpočinku.

Vyrazte s dětmi na aktivní rodinnou dovolenou u moře a vyplujte v létě na překrásné dalmatské ostrovy. Letos s malými námořníky poplujeme již posedmé. Přidáte se k nám?

Za tuhle dovolenou vás totiž budou děti doopravdy milovat. Čeká je nezapomenutelný týden na lodi plný her, dobrodružství, výletů, koupání i jachtingu okořeněný hledáním pirátského pokladu. Zábavu a zasloužené volno si ale užijí si i rodiče - část dne se totiž dětem při výuce a hrách věnují naši instruktoři. A o jídlo pro všechny na celý den se stará výtečná plovoucí kuchyně.

Na flotilové dětské plavbě se spolu obvykle plaví 10 plachetnic. Každou bezpečně vede kapitán s bohatými zkušenostmi s jachtingem i s prací s dětmi. Celou plavbu včetně programu i letos zajišťujeme my ve spolupráci s yachting°com, který zajišťuje lodě a je partnerem akce.

Více informací na https://www.sportovnidite.cz/sportovni-kurzy

Sport Hotel Mumlava v Harrachově hodnocení